Wijzigingsplan en bevoegdheid B&W bestemmingsplan te wijzigen?

Wijzigingsplan en bevoegdheid B&W bestemmingsplan te wijzigen?

Het door het college toegepaste artikel van de planregels geeft niet de bevoegdheid om het plan te wijzigen. Verder is in het plan ook geen wijzigingsbevoegdheid opgenomen die het college de bevoegdheid geeft de bestemming van de onderwerpelijke gronden te wijzigen. Het wijzigingsplan is vastgesteld in strijd met artikel 3.6, lid 1 van de Wro.

U bent momenteel niet ingelogd. Log in met uw gebruikersnaam en wachtwoord om deze pagina te bekijken of gebruik te maken van deze dienst. Bent u nog geen klant? Neem dan een (proef)abonnement.